השאר\י הודעה ואחזור אליך בהקדם:

צור קשר

צילום וידאו לחתונה

כל זוג שמחליט להתחתן מעוניין בחתונה כמו בסרט אמריקני, סרט שבו מגלמים החתן והכלה את הגיבורים הראשיים. מסיבה זו צילום וידאו לחתונה הוא אחד הגימיקים המבוקשים ביותר, שהרי בני הזוג הם השחקנים הראשיים בערב שכולו שלהם. בניגוד לתמונות הסטילס הסטטיות, הווידאו משדר תנועה, והוא מעורר בבני הזוג הנשוי את הזיכרון הנעים, הערב המופלא ההוא שבו הם החליטו להתחתן.

צילום וידאו לחתונה – מדוע הוא מועדף כל כך

לפני שבני הזוג בוחרים צלם לחתונה, הם מבררים על יכולות צילומי הווידאו שלו וכמות הקליפים שהוא יכול להכין. זוגות רבים רוצים להיות סמוכים ובטוחים שהזיכרון שישאר להם מן החתונה יכלול צילומי וידאו לצד תמונות סטילס. אלה כמה סיבות עיקריות לכך:

  • לתעד רגעים רבים – בניגוד לתמונת הסטילס המתעדת רק רגע נבחר אחד מכל החתונה, סרט וידאו מאפשר לבני הזוג לראות את התמונה הכללית. בזכות הצפייה בסרט וידאו ניתן להבחין בו זמנית בזוגות הרוקדים, בדודה הרודפת אחרי האחיין השובב ובאם הכלה הבוכה מרוב אושר ללא הפסקה. צילום וידאו טוב יכול להחזיר לזוג הנשוי את הרגעים המאושרים בחייהם תוך כדי תנועה.
  • עריכה טובה – איכותו של צילום וידאו לחתונה תלויה רבות בעורך שלו. תפקיד העורך הוא לא רק לאסוף קטעי וידאו טובים, אלא גם ליצור עלילה של ממש תוך הוספת פס קול וכתוביות במקומות הנכונים. כך הופכת עריכת הווידאו לאמנות של ממש.
  • יש מה לעשות בערב – מתלבטים מה לראות בערב? לא יכולים להחליט אם כדאי לצפות בסרט מתח או בקומדיה רומנטית? כשיש סרט חתונה, אין מקום לוויכוחים. מכיוון שמדובר בסרט על החיים שלכם, הכוללים גם מתח וגם רומנטיקה, תוכלו לצפות בו שוב ושוב מבלי להתעייף.

 

 

שקט, מצלמים – עם אדריאן סבל

צילום וידאו לחתונה אינו עניין פשוט, ולכן עליכם לבחור צלם מקצועי למשימה זו. אדריאן סבל הוא האיש שאליו כדאי לפנות, אם אתם רוצים להפיק את הסרט האיכותי של חייכם. כי כשהצלם הוא גם המפיק והבמאי, אין מקום לטעויות. אדריאן סבל הוא צלם מנוסה שצבר מחמאות רבות בעמוד הפייסבוק שלו, בזכות עבודת הצילום הנהדרת שהוא עושה. אדריאן מפיק צילומי וידיאו איכותיים כמו גם תמונות סטילס מעולות בצבעים חדים וטבעיים.

יכול גם לעניין אותך:

קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני