השאר\י הודעה ואחזור אליך בהקדם:

צור קשר

חבילות צילום לחתונה

כל זוג רוצה לתעד את האירוע המרגש בחייו – הלוא היא החתונה. אך אם בעבר היה מגיע צלם כדי לצלם תמונה אחת של הזוג העומד לבוא בברית הנישואים, הרי שהיום, בזכות הטכנולוגיה החדשנית, ניתן לבחור באפשרויות צילום מגוונות. מרבית הצלמים מציעים חבילות צילום לחתונה הכוללות לא רק את צילומי הסטילס הסטנדרטיים, אלא גם גימיקים כמו מגנטים או צילום על קנבס.

מה כדאי לדעת על חבילות צילום לחתונה

מרבית הצלמים יציעו לכם חבילות צילום, הרעיון הוא לבחור את החבילה המתאימה לכם. אלה כמה דגשים שיעזרו לכם בכך:

  • מסתפקים בחבילה סטנדרטית – אם אינכם מתחברים לשכלולים הטכנולוגיים המודרניים, ומעדיפים לצפות בתמונות אלבום מודפסות, תוכלו לבחור חבילה סטנדרטית. חבילות צילום לחתונה סטנדרטית יכלול דיסק און קי הכולל את צילומי הסטילס, סרטון וידאו קצר וקליפים ערוכים.
  • חבילה לאוהבי הגימיקים – אם אתם זוג רומנטי שאוהב גימיקים, תוכלו לבחור בחבילת צילום מורחבת יותר. חבילה זו יכולה לכלול תמונת חתן-כלה על גבי קנבס או חבילת מגנטים שיכולה לשמש כמתנת מזכרת יפה לאורחים. 
  • חבילה לשוחרי הרפתקאות – אוהבי הגימיקים הנועזים יוכלו לבחור חבילה הכוללת צילומי טראש או צילומי רחפן. אם אינכם חוששים להרוס את בגדי החתונה ואתם מעוניינים להפתיע את האורחים במראה בלתי שגרתי, הצלם פשוט יזרום אתכם. צילומי רחפן, בתורם, יעניקו לחתונה שלכם מראה ייחודי ממעוף ציפור.
  • להשפיע על מבנה החבילה – במקרים רבים תוכלו להשפיע על הרכב החבילה שלכם. כשם שאתם בוחרים את הרכבו של הסלט שלכם במסעדה, כך ניתן להחליט אם אתם מעוניינים לכלול יותר צילומי סטילס ופחות צילומי וידאו, או לרכוש חבילה שיש בה 3 קליפים מקצועיים הערוכים לפי הטעם האישי שלם. מטבע הדברים, תוכלו לבחור את הגימיקים הרלוונטיים לכם ולשלבם בחבילה שלכם. 

 

זוג שבחר חבילות צילום לחתונה

 

אדריאן סבל – לתעד את האירוע המיוחד

אם אתם מחפשים צלם מקצועי שאינו מתפשר על השילוב הנדיר בין מומחיות לאדיבות, פנו לצלם אדריאן סבל. אם תיכנסו לעמוד הפייסבוק של הצלם המקצועי הזה, תופתעו מכמות התגובות החיוביות והתודות שכתבו לו לקוחות מרוצים. אדריאן מתייחס לכל חתונה כאירוע פרטי שלו, ולכן מספק תמונות סטילס באיכות גבוהה לצד קטעי וידאו ערוכים בקפידה, וכן חבילות צילום לחתונה במגוון הרכבים.

יכול גם לעניין אותך:

קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני